Datum: 14.08.2014

Vložil: Harazimová Antonie

Titulek: Oslava 560let vzniku obce Labuť

Dne 12.7.2014 jsem se zúčastnila oslavy 560 ti let obce Labuť.Zároveň to bylo také setkání lidí, kteří se tam narodili a nebo žili.Chtěla bych velice poděkovat všem, kdo se na tomto setkání podíleli, neboť to bylo jedno z nejhezčích setkání jakého jsem se kdy v životě zúčastnila-a že jich bylo.Setkat se s lidmi, které jsem 50let neviděla bylo velice krásné a dojemné. Jen je škoda, že několik mých spolužáků nepříšlo.Vše perfektně zorganizované, bohaté občerstvení . kulturní program.Možnost prohlédnout si fotografie, které už byly zapomenuty a dovědět se spoustu věcí o Labuti bylo velice zajímavé.I po 50ti letech co jsme se neviděli si všichni vzájemně tykali a o to to bylo mnohem příjemnější.Věřím, že s tím měli pořadatelé mnoho práce , o to více si jich všech vážím.Veliký dík zaslouží i sponzoři setkání, které tu však ale nedokáži vyjmenovat. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila.Kéž bych ještě jednou takové setkání mohla absolvovat.Doufám, že to nebude trvat dalších 50let.Mnohokráte Vám za všechny děkuji.Harazimová Antonie

Přidat nový příspěvek