Kniha návštěv

Datum: 30.03.2014

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: Re: Re: Pozdrav

Dobrý den pane Hurychu, moc ráda se zúčastním a už jsem to i sdělila mé sestře Dagmar a bratrovi Vlastimilovi.Dagmara by také chtěla přijet, bratr podle zdravotního stavu. Přijeli bychom i s manželi, kteří tam ale nebydleli.I když ten můj bydlel nedaleko, a to na Přimdě.Už se na setkání po mnoha letech moc těšíme, jen si myslím, že už spoustu lidí nepoznáme.

Datum: 24.12.2013

Vložil: Mišlai Pavol, Kráľovský Chlmec, Okres Trebišov, Slovensko

Titulek: spomienka na strelnicu Labuť

V rokoch 1977 az 1979 som tam sluzil zakladnu vojensku sluzbu. V obci Labut som bol ubytovany. Sluzil som na strelnici Labut. Pametam sa na kamaratov Ondra Kostelnika, Pepa Cundraka, Helenu Cingrosovu, Ladislava Horvatha a Šimona. Zaujimal by ma osud tychto ludi, ci sa na na mna este niekto pameta, osud strelnice Labut. Mam velmi pekne spomienky na dedinu, na dobrych ludi, na rybnik Labut, kde som chodil na ryby. Pozdravujem menovanych a celu dedinu. Pavol Mišlai

Datum: 02.02.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: spomienka na strelnicu Labuť

Dobrý den.
Děkuji vám za váš příspěvek. Všem jmenovaným pozdravy určitě vyřídím. Chtěl bych vás poprosit o spojení přes moji emailovou adresu. Jako kronikáře mě zajímá vše co se mohu dozvědět i třeba z nedávné minulosti.
Předem vám děkuji za laskavost.

Datum: 11.02.2014

Vložil: Jiří Havel

Titulek: Re: Re: spomienka na strelnicu Labuť

Zdravím Vás pane Hurychu, jen pro Vaši informaci. Měl jsem to potěšení hovořit s panem Pavolem Míšlaiem, který zde ve svém příspěvku zdraví obyvatele Labutě. Posílám Vám tímto tel. spojení na tohoto pána, pokud byste s ním chtěl ještě osobně hovořit. Tel. 00421 907558984

Datum: 29.11.2013

Vložil: Josef Sláma

Titulek: Můj otec v Labuti žil

Můj otec, v Labuti žil, chodil do tu i do první třídy.Znal dobře rodinu pana Kosa.

Datum: 02.02.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: Můj otec v Labuti žil

Vážený pane Slámo.
Děkuji za váš příspěvek. Bych bych velice rád kdyby jste se mohl se mnou spoji prostřednictvím emailu. Rád bych se, jako kronikář, dozvěděl další podrobnosti ohledně pobytu vašeho otce v Labuti.
Předem vám děkuji za laskavost.

Datum: 09.10.2013

Vložil: Martin Lastomirsky

Titulek: pozdrav

krasne misto na tomto svete ! Labut

Datum: 05.04.2013

Vložil: Jiří Vacek

Titulek: Web

Vážený pane Hurychu,

dnes jsem poprvé navštívil tyto webové stránky a musím se přiznat, že jsou super!!! V nejbližším možném termínu přidám odkaz na tento web i na webové stránky obce Staré Sedliště. Ve vaší kronikářské práci Vám nadále přeji hodně úspěchů.

Datum: 26.03.2013

Vložil: Ivan a Jarka Říhovi

Titulek: Poděkování

Je to moc pěkné a naše dvě vnučky Kačka a Bára v Labuti jsou vždy moc rády.

Datum: 19.03.2013

Vložil: Jitka Valíčková

Titulek: Poděkování

Dovolte mi, abych se i já s úctou připojila k poděkování za práci panu Hurychovi, Jirkovi Havlů a všem, kteří mají dobré nápady a srdíčko pro naši obec Labuť.
Děkuji.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek