Kniha návštěv

Datum: 11.05.2014

Vložil: Martin Lastomirsky

Titulek: odezva

Rad se pridam mezi prihlasene k setkani rodaku.Jmenuji se Martin Lastomirsky a v roce1973 jsem se v Labuti narodil.Otec Emil v Labuti slouzil a ozenil se s Margitou Horvatovou ktera mela 6 bratru Milana Pepika Honzu Ladu Mirka a Zdenka.Prozival sem tu prekrasne detstvi.Budu rad kdyz me budete informovat o teto akci.S pozdravem M.Lastomirsky Nam,Svobody168 Pacov 39501 tel:776890478 predem dekuji

Datum: 28.03.2014

Vložil: Pavel Moravčík

Titulek: Poděkování

Moc děkuji za web. stránky.

Datum: 13.03.2014

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: Pozdrav

Náhodně jsem narazila na tyto webové stránky z čehož mám velkou radost. V Labuti jsem prožila část svého dětství a take jsem tam navštěvovala nárosní školu od 1. třídy až 5., kdy jsem pak přešla do Starého Sedliště.Bydlela jsem hned u školy, myslím, že to byl dům číslo 108.Už si tím ale jista nejsem.Mí spolužáci byli Jenda Horvát, Petr Mondek a jelikož ve třídě nebyl jen jeden ročník , tak i několik jiných spolužáků jako Moravčík, Šimon myslím že Dulovec. Dnes je mi už 61let a na mnoho dalších si ještě vzpomínám.Ráda vzpomínám také na sousedy Zelených , kde jsme si na jejich zahradě hrály.Přeji obci Labuť ať se jí dobře daří a určitě na ní nezapomenu.Za tyhle stránky děkuji. Vlastně jsem jen zapomněla napsat, že jako dítě jsem se jmenovala Antonie Schallmannová.

Datum: 13.03.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: Pozdrav

Vážená paní Harazimová.
Mnohokrát Vám děkuji za Váš příspěvek, Určitě jste si přečetla informaci o připravovaném setkání bývalých obyvatel a rodáků. Prosil bych Vás o sdělení na moji emailovou adresu - vaclav.hurych@seznam.cz ,zda máte zájem se setkání zúčastnit.
Předem Vám děkuji.

Datum: 30.03.2014

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: Re: Re: Pozdrav

Dobrý den pane Hurychu, moc ráda se zúčastním a už jsem to i sdělila mé sestře Dagmar a bratrovi Vlastimilovi.Dagmara by také chtěla přijet, bratr podle zdravotního stavu. Přijeli bychom i s manželi, kteří tam ale nebydleli.I když ten můj bydlel nedaleko, a to na Přimdě.Už se na setkání po mnoha letech moc těšíme, jen si myslím, že už spoustu lidí nepoznáme.

Datum: 24.12.2013

Vložil: Mišlai Pavol, Kráľovský Chlmec, Okres Trebišov, Slovensko

Titulek: spomienka na strelnicu Labuť

V rokoch 1977 az 1979 som tam sluzil zakladnu vojensku sluzbu. V obci Labut som bol ubytovany. Sluzil som na strelnici Labut. Pametam sa na kamaratov Ondra Kostelnika, Pepa Cundraka, Helenu Cingrosovu, Ladislava Horvatha a Šimona. Zaujimal by ma osud tychto ludi, ci sa na na mna este niekto pameta, osud strelnice Labut. Mam velmi pekne spomienky na dedinu, na dobrych ludi, na rybnik Labut, kde som chodil na ryby. Pozdravujem menovanych a celu dedinu. Pavol Mišlai

Datum: 02.02.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: spomienka na strelnicu Labuť

Dobrý den.
Děkuji vám za váš příspěvek. Všem jmenovaným pozdravy určitě vyřídím. Chtěl bych vás poprosit o spojení přes moji emailovou adresu. Jako kronikáře mě zajímá vše co se mohu dozvědět i třeba z nedávné minulosti.
Předem vám děkuji za laskavost.

Datum: 11.02.2014

Vložil: Jiří Havel

Titulek: Re: Re: spomienka na strelnicu Labuť

Zdravím Vás pane Hurychu, jen pro Vaši informaci. Měl jsem to potěšení hovořit s panem Pavolem Míšlaiem, který zde ve svém příspěvku zdraví obyvatele Labutě. Posílám Vám tímto tel. spojení na tohoto pána, pokud byste s ním chtěl ještě osobně hovořit. Tel. 00421 907558984

Datum: 29.11.2013

Vložil: Josef Sláma

Titulek: Můj otec v Labuti žil

Můj otec, v Labuti žil, chodil do tu i do první třídy.Znal dobře rodinu pana Kosa.

Datum: 02.02.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: Můj otec v Labuti žil

Vážený pane Slámo.
Děkuji za váš příspěvek. Bych bych velice rád kdyby jste se mohl se mnou spoji prostřednictvím emailu. Rád bych se, jako kronikář, dozvěděl další podrobnosti ohledně pobytu vašeho otce v Labuti.
Předem vám děkuji za laskavost.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek