Kniha návštěv

Datum: 02.10.2021

Vložil: Antonie Harazimova(Schallmannova)

Titulek: Labuť aktivně žije

Prohlížím si kroniku Labutě a mám radost, že aktivně žije.Kronika se mi velice líbí Škoda,že tam stále není žádný obchod ani pojízdná prodejna.Naštěstí v době,kdy jsem tam žila ,tak tam prodejna byla.

Datum: 02.10.2021

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: 560let obce Labuť

Vážený pane Hurychu,chtěla jsem si prohlédnout fotografie ze setkání při oslavě 560let obce Labuť a bohužel jsem je už nenašla.Je možné je někde dohledat?Děkuji Antonie.

Datum: 26.05.2015

Vložil: Harazimová Antonie

Titulek: Akce

Tak jsem si zase po nějaké době prohlédla kroniku a vidím,že ač je Labuť malá vesnice,tak ale žije. Je moc hezké ,že je tam tolik aktivních lidí. Já už jen nostalgicky vzpomínám. Moc hezky vedená kronika.Jen tak dál.

Datum: 14.08.2014

Vložil: Harazimová Antonie

Titulek: Oslava 560let vzniku obce Labuť

Dne 12.7.2014 jsem se zúčastnila oslavy 560 ti let obce Labuť.Zároveň to bylo také setkání lidí, kteří se tam narodili a nebo žili.Chtěla bych velice poděkovat všem, kdo se na tomto setkání podíleli, neboť to bylo jedno z nejhezčích setkání jakého jsem se kdy v životě zúčastnila-a že jich bylo.Setkat se s lidmi, které jsem 50let neviděla bylo velice krásné a dojemné. Jen je škoda, že několik mých spolužáků nepříšlo.Vše perfektně zorganizované, bohaté občerstvení . kulturní program.Možnost prohlédnout si fotografie, které už byly zapomenuty a dovědět se spoustu věcí o Labuti bylo velice zajímavé.I po 50ti letech co jsme se neviděli si všichni vzájemně tykali a o to to bylo mnohem příjemnější.Věřím, že s tím měli pořadatelé mnoho práce , o to více si jich všech vážím.Veliký dík zaslouží i sponzoři setkání, které tu však ale nedokáži vyjmenovat. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila.Kéž bych ještě jednou takové setkání mohla absolvovat.Doufám, že to nebude trvat dalších 50let.Mnohokráte Vám za všechny děkuji.Harazimová Antonie

Datum: 16.05.2014

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: sraz důchodců

Ve fotogalerii jsou 3fotografie ze setkání důchodců , konaného 22.11.2013.Na první fotgrafii jich pár sedí, ale bohužel nikoho z nich již nepoznávám. Nemohl by jste mi ,pane Hurychu, jejich jména sdělit?Přece jen už je to 50let co jsem z Labutě pryč.Děkuji

Datum: 11.05.2014

Vložil: Martin Lastomirsky

Titulek: odezva

Rad se pridam mezi prihlasene k setkani rodaku.Jmenuji se Martin Lastomirsky a v roce1973 jsem se v Labuti narodil.Otec Emil v Labuti slouzil a ozenil se s Margitou Horvatovou ktera mela 6 bratru Milana Pepika Honzu Ladu Mirka a Zdenka.Prozival sem tu prekrasne detstvi.Budu rad kdyz me budete informovat o teto akci.S pozdravem M.Lastomirsky Nam,Svobody168 Pacov 39501 tel:776890478 predem dekuji

Datum: 28.03.2014

Vložil: Pavel Moravčík

Titulek: Poděkování

Moc děkuji za web. stránky.

Datum: 02.10.2021

Vložil: Antonie Harazimova(Schallmannova)

Titulek: Re: Poděkování

Pavel Moravčík můj spolužák?

Datum: 13.03.2014

Vložil: Antonie Harazimová

Titulek: Pozdrav

Náhodně jsem narazila na tyto webové stránky z čehož mám velkou radost. V Labuti jsem prožila část svého dětství a take jsem tam navštěvovala nárosní školu od 1. třídy až 5., kdy jsem pak přešla do Starého Sedliště.Bydlela jsem hned u školy, myslím, že to byl dům číslo 108.Už si tím ale jista nejsem.Mí spolužáci byli Jenda Horvát, Petr Mondek a jelikož ve třídě nebyl jen jeden ročník , tak i několik jiných spolužáků jako Moravčík, Šimon myslím že Dulovec. Dnes je mi už 61let a na mnoho dalších si ještě vzpomínám.Ráda vzpomínám také na sousedy Zelených , kde jsme si na jejich zahradě hrály.Přeji obci Labuť ať se jí dobře daří a určitě na ní nezapomenu.Za tyhle stránky děkuji. Vlastně jsem jen zapomněla napsat, že jako dítě jsem se jmenovala Antonie Schallmannová.

Datum: 13.03.2014

Vložil: Václav Hurych

Titulek: Re: Pozdrav

Vážená paní Harazimová.
Mnohokrát Vám děkuji za Váš příspěvek, Určitě jste si přečetla informaci o připravovaném setkání bývalých obyvatel a rodáků. Prosil bych Vás o sdělení na moji emailovou adresu - vaclav.hurych@seznam.cz ,zda máte zájem se setkání zúčastnit.
Předem Vám děkuji.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek